Recenzia: SuperShock MAX riasenka od Avonu

Ahojte :)

Napriek tomu, že je tu máme africké horúčavy a človek by sa najradšej presťahoval niekam na Sibír, čo by to bol za deň bez kvalitnej mega super extra zhusťujúcej riasenky.

V testovaní riaseniek stále pokračujem a dnes som sa rozhodla predstaviť vám moju naj naj njaobľúbenejšiu.Táto riasenka podľa popisu, s ktorým sa absolútne stotožňujem:

Maximálny efekt - až 15-krát hustejšie riasy bez hrudiek pre nádherne výrazný vzhľad. Pokrokové zloženie Lash-building s obsahom zhusťujúcich vlákien a proteínov obalí každú riasu a vytvára efekt maximálne hustých rias bez toho, aby riasy zaťažovalo. Prelomová špirálovitá kefka s jedinečnými kľukatými kanálikmi, zloženie dodáva jednotlivým vrstvám rias odvážny objem.

Táto maskara je dokonalá, dodáva neskutočný objem ( ja si dávam naozaj tonu produktu, ale už pri dvoch - troch vrstvách vyzerá úžasne ), vydrží celý deň, nedrobí sa, nerozmazáva sa a v zľave stojí super 3,90 eur. Takže určite odporúčam, veď posúďte samy :)

bez riasenky

milión vrstiev riasenky

4 vrstvy riasenky Všetky práva vyhradené autorkou


2 komentáre:

 1. áááno táto je úžasná:)
  pokiaľ som nenatrafila na špirálu miss sporty, tak toto bola pre mňa jedna z najobľúbenejších, ale stále ju používam na rozčesanie rias, lebo má úžasnú kefku:)
  nati

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak tak :) perfektná je , asi najlepšia zo všetkých :)

   Odstrániť

Používa službu Blogger.