Recenzia: Modré oči na počkanie ? :) kontaktné šošovky

 Úúúplne bez problémov :) .. 


Veď kto by nechcel aspoň na chvíľu zmeniť svoje modré oči za hnedé, hnedé za zelené, zelené za hnedé.. ak aj vy patríte medzi takýchto zvedavcov ako som ja, určite čítajte ďalej :)


Modré oči, tmavé vlasy. Kombinácia, ktorá sa len tak nevidí, ktorá ma vždy lákala a ktorú som si konečne vyskúšala aj na vlastné oči, a to doslova. Tieto nádherne modré farebné šošovky si ma získali už pri prvom pohľade do zrkadla. Úprimne sa priznávam, že som sa na ne nevedela vynadívať. Áno, samoľúbosť nie je najpozitívnejšia vlastnosť, ale pri týchto modrých očkách sa fakt ináč nedá ... veď posúďte samy.


(2 dioptrické šošovky - 10,90€/mesiac )Ja osobne som sa do týchto šošoviek zamilovala. Pri nosení sú veľmi pohodlné, i keď som si pár minút na ne musela zvyknúť. V očiach sú príjemné, neškrabú a vyzerajú skvele. Ale poďme si to všetko zhrnúť poporiadku:

Pozitíva:
 • perfektná cena, 
 • rýchle dodanie,
 • pohodlné nosenie,
 • nádherný estetický výsledok,
 • dioptrická aj nedioptrická verzia,
 • mesačné balenie.

Negatíva:
 • citlivé oči by mohli mať pocit suchých očí (čo rýchlo vyriešia kvapky na zvlhčenie oka),
 • šošovka neprekrýva zrenicu vášho oka úplne presne, vy to pri pozeraní sa cez šošovky nevidíte vôbec. Vidno to len zblízka pri pohľade do zrkadla,
 • pre niekoho by mohli vyzerať až príliš rozprávkovo-umelo.Mňa si tieto farebné šošovky získali a ak nad ich kúpu uvažujete aj vy, tak mám pre vás jendu zaujímavú ponuku:

Ako dopadlo moje prvé vyskúšanie crazy farebných šošoviek sa dočítate v článku " Dračie oči ", ktorý mnohých z vás zaujal, mnohých až vydesil.12 komentárov:

 1. ja som farebné šošovky ešte nikdy neskúšala, ani neviem, či by som si ich vedela dať. Tvoje sú pekné, ale viac sa mi páčiš v tvojej prirodzenej farbe :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aplikácia je úplne jednoduchá, len to chce trochu tréningu :) ale ak sa raz odhodláš, tak to určite zvládneš:)

   ďakujem

   Odstrániť
 2. Wow, já vždycky na jiných obdivovala modré oči. Mám takové nevýrazné, zelenošedé a taky s nimi nejsem spokojená. Tohle je super tip.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaale veď máš krásne oči :) ale keď ťa občas nebavia, tieto šošovky sú super, trochu zmeny

   Odstrániť
 3. Já tedy jsem zrovna z těch, která nechtěla nikdy jinou barvu očí (jako jedna z mála věcí co bych neměnila), sama mám modré oči. Sluší ti, ale víc se mi líbí přirozená barva :)

  Smile Thess

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Pre mňa osobne sú modré oči niečím veľmi zaujímavé, také studničkové :) take ti môžem tíško závidieť :P :)

   Ďakujem

   Odstrániť
 4. Modré oči by ti hrozně slušely, ale i tak máš své hnědé moc hezké. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. je to úplne super! ale ja by som si šošovky asi nikdy nekúpila, keby som ich naozaj nepotrebovala :)
  pozývam na giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 6. TopVue sú veľmi dobré šošovky a za prijateľnú cenu. Používam už dva roky a som nadmieru spokojná. Skúšala som už aj drahšie značky, ale táto mi vyhovuje najviac. Tieto farebné sú tiež super, ešte som nemala :-).

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Osobně jsem si své čočky kupovala z barevnecocky.eu a taktéž spokojenost čočky byli černé a taktéž byli parádní sekne ti to :)

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.