Líčenie: ružovo - fialové líčenie :)

Ahojtee :) 

Keď som moju sestru líčila naposledy, tak to malo celkom úspech, tak som veľmi zvedavá či sa vám dnešné líčenie zapáči aj tentokrát :) Opäť raz sme mali trochu času a veľmi veľa kreatívnej nálady, a tak sa práve teraz môžte pozrieť na výsledok tvorivej nedele :)Tak ako páči sa ? 

Pri líčení som použila moju obľúbenú farebnú paletku 120 očných tieňov, ktorá je z Ebay-u a naozaj sa oplatí. Tiene sú veľmi dobre pigmentované a ak náhodou nie, tak sa dajú pekne vrstviť, prípadne môžete použiť biely podklad na očné viečko. Ja som pri tomto líčení nepoužila ani podklad, ani podkladovú bázu.  Tiene trochu prášia, ale nijak extra. Pracuje sa s nimi veľmi dobre. Pri líčení som použila od vonkajšieho okraja oka smerom ku koncu obočia lepiacu pásku, vďaka ktorej je líčenie na kraji krásne ostré. Táto kombinácia farieb je jedna z mojich najobľúbenejších. Hodí sa modrookým svetlovláskam ale aj tmavovláskam s hnedými očami, to mám odskúšané. Ale určite sa bude hodiť aj napríklad sivým alebo zeleným očiam. Líčenie som na záver doladila ešte skvelým krémovým lesko-rúžom Soft Sensation od Astor (Liquid Care SPF 15) v odtieni 75002 Paris.Pri líčení som použila novú linku od Avonu Mega effects liquid eyeliner a riasenku Big & Daring, o ktorých bude recezia už v najbližšom článku ;)

1-vnútorný kútik , 2-stred viečka, 3-vonkajší kútik, 4-nad záhyb oka


Happy-nke sa líčenie veľmi páčilo, no skôr chutilo :P

A na záver ešte jedna Instagram-ová @dawnieliciousblogspotsk

Ak sa vám článok páčil, chcete vždy vedieť o nových článkoch alebo ma chcete podporiť:

13 komentárov:

 1. Líčení je nádherné, moc se ti povedlo. :) Napadlo mě, jestli bys nechtěla udělat takovou sérii článků, jaké barvy se hodí k brunetkam, k blondynkam, k hnedookým a tak dále :) Ráda bych si to přečetla, protože v tom mám pořád zmatek. :) A ještě třeba jaké barvy líčení dát dohromady, co se k sobě hodí :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Líčení je nádherné, nad tou paletou také přemýšlím.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi pekné, Danielka! Ako od profesionálky! Toto je líčenie a nie to, z vášho kurzu líčenia ;-) Zvolila si pekné farby a aj navzájom sa k sebe hodia a rovnako tipovo k sestrinej pleti, farbe očí.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D hehe noo teta sa má ešte čo učiť :D ďakujem ti velmi krásne :)

   Odstrániť
 4. to je take pekneee velmi jej to pristane a tie prve fotky su podarene, si šikovna:))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeeej ďakujem:) noo myslím, ze sa celkom podarili, v plnej skromnosti:))

   Odstrániť
 5. Líčenie sa ti naozaj podarilo :) A veľmi jej to pristane :) Si šikovná.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pěkné líčení, ale já osobně bych do něj asi nešla. Na to už jsem si zvykla nosit hnědé/černé stíny.
  S tou izolepou to budu muset vyzkoušet.:) Slyšela jsem o tom už dřív, ale zatím jsem se neodhodlala.
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.